הלבנת שיניים

חיוך כובש הוא ללא ספק כרטיס ביקור משמעותי בכל מפגש ראשוני, בחלוף השנים השיניים הטבעיות נפגמות, נשחקות, סופחות צבעים כהים והחיוך מאבד את הבוהק הרצוי.

בשנים האחרונות קיימים פתרונות יעילים רבים ומגוונים המסייעים בהשבת המראה הזוהר והאסתטי.

במרפאתנו ניתן לבצע הלבנות שיניים באמצעות טכנולגית LED במהירות ויעילות או לרכוש ערכה להלבנה ביתית נגישה נוחה ואמינה.

הלבנת שיניים בטענולוגית LED נעשית על ידי מריחת חומר הלבנה בעל ריכוז גבוה יותר של מי חמצן ביחס לטיפול ביתי שניתן על ידי רופא. ריכוז החומר הפעיל יכול להגיע גם ל־35%.

לאחר מריחת השיניים בחומר הלבנה וכיסוי רקמות רכות כמו החניכיים כדי למנוע צריבה ופגיעה של הלייזר באזורים אלה, ישנה פעולת אור חם בשלושה סבבים שכל אחד מהם נמשך עשרים דקות.

החימום שנוצר מזרז את תהליך ההבהרה כך שלעומת הטיפול הביתי האורך מספר שבועות, בטיפול במרפאה נדרש טיפול אחד או שניים לכל היותר כדי להגיע לתוצאה.
שנשמרת זמן ממושך והשיניים נותרות בצבען הבהיר למשך מספר שנים לפחות. ייתכן שלאחר מכן יהיה צורך ברענון בעזרת הלבנה נוספת או בהלבנה ביתית.
יש לקחת בחשבון, הלבנה זו מבהירה את השיניים בלבד, כתרים, או סתימות לבנות לא יולבנו.

הלבנת שיניים ביתית

הבהרת שיניים נוחה ויעילה יכולה להתבצע על ידי ג'ל ההלבנה ג'ל זה בעל ריכוז גבוה של מי חמצן מאפשר להגיע לתוצאות מעולות בבית המטופל,
יתרונות מרכזיים בשיטה זו הם האפשרות לבצע את התהליך בזמן הנוח למטופל ובעלות נמוכה יחסית. ערכת ההלבנה מכילה את מזרקי הג'ל וערכת סדי הלבנה המולבשים על השיניים למשך שעתיים ביום לאחר שמולאו בג'ל. כדי להבטיח תוצאות מיטביות יש להקפיד על רצף השימוש ועל הוראות הרופא.

יש לקחת בחשבון, הלבנה זו מבהירה את השיניים בלבד, כתרים, או סתימות לבנות לא יולבנו.